16:22, 30 Серпня 2019

У Луцьку закликають не спалювати суху траву та листя

З приходом осені ще одним джерелом забруднення повітря є спалювання сухої трави та листя. Луцька міська рада закликає громадян утриматися від самовільного спалювання рослинності, адже це несе небезпеку життю та здоров’ю людей, окрім того, завдає непоправної шкоди екосистемі.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

У міськраді зазначають, що стаття 245 “Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу” Кримінального кодексу України передбачає, що знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

“Звертаємось до кожного! Якщо Ви виявили автомобіль, який везе чи безпосередньо несанкціоновано зливає відходи виробництва, якщо на Вашій вулиці чи у Вашому районі локально поширюється сморід, якщо у Вас є інформація про будь-яке підприємство, яке завдає шкоди довкіллю, або інформацію про паліїв сухої рослинності, повідомляйте в групу оперативного реагування Луцької міської ради за номером 15-80 або ж на мобільний 0661580333”, — зазначає Луцькрада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: