22:15, 20 Червня 2023

У Луцьку визначили переможниць конкурсу бізнес-ідей для жінок

19 червня, відбулось засідання конкурсної комісії, яка оголосила переможниць конкурсу бізнес-проектів для бенефіціарок проекту кар’єрний хаб «ВОНА».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

З метою отримання безповоротного фінансування десять жінок презентували 11 підприємницьких ідей. Насамперед до змагання було запропоновано долучитися жінкам, які опинилися у складних життєвих обставинах: жінкам з інвалідністю або тим, які виховують дітей з інвалідністю, а також жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства.

Переможниць конкурсу визначали члени комісії шляхом оцінювання бізнес-проектів. Основними пріоритетами визначили реалістичність та життєдайність бізнес-ідеї; навички та компетенції, будь-який попередній досвід; рекламно-маркетингова стратегія і соціальна важливість проекту.

Умовами конкурсу передбачили три призових місця.

Тож, за результатами засідання комісії, найбільше балів набрали проекти:

Сищенко Анжели Сергіївни – крафтове виробництво копчених солених рибних делікатесів і морепродуктів «vlasna FISHka»;

Созонік Тетяни Степанівни – творча майстерня цукрових прикрас «Цукрова квітка»;

Стоноги Ольги Вячеславівни – харчові продукти власного виробництва «Димчасті насолоди».

Кожна з переможниць отримає грант у розмірі, що не перевищує 37 000 грн. Нагадаємо, публічний захист підприємницьких ідей відбувся 16 червня.

Конкурс проводило управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах проекту «Школа стартапів» кар’єрного хабу «ВОНА хаб. Луцьк» у партнерстві з благодійною організацією «Синергія дії» та благодійною організацією «Благодійний фонд «Butterfly». Джерелом фінансування гранту є кошти Фонду ООН у галузі народонаселення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: