18:23, 15 Вересня 2020

У Луцьку визначили переможців конкурсу малюнків «Чиста енергія – чисте довкілля»

Дванадцять переможців міського конкурсу малюнків «Чиста енергія – чисте довкілля» отримали сьогодні дипломи та подарунки. Захід організований в рамках Дня сталої енергії, який щорічно відбувається у Луцьку. Цього року — вдесяте.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На конкурс було подано 45 робіт, за підсумками журі визначило переможців. Учні намагалась показати якнайбільше видів екологічного використання ресурсів землі, сонця і води.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад висловив вдячність усім за участь у конкурсі та привітав переможців.

«Це конкурс знаковий для нашого міста, адже міська рада активно працює у напрямку енергозбереження. У бібліотеці-філії №6 спільно з відділом енергозбереження департаменту економічної політики організовано виставку щодо новітніх технологій енергозбереження та енергоефективності у будівлях, популяризації ощадливого використання енергоресурсів. Участь у цьому конкурсі є підтвердженням того, що луцька молодь свідома, активна і не байдужа до питань енергоефективності»,– зазначив він.

Потому відбулось вручення нагород та подарунків.

Довідково:

Угода мерів — це найбільший в світі рух за збереження клімату і енергії на місцевому рівні. Європейська ініціатива Угода мерів об’єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.

День сталої енергії — найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії. Він об’єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та просування до поновлюваних джерел енергії для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

В бюджетних закладах, які включені до системи моніторингу «Енергоплан» розміщено плакати Display. У 2006 році місто долучилося до європейської кампанії «Display» – започаткованої «Енерджі-Сітіз» для обрахунку рівня енергоефективності будівель та виготовлення їх енергетичних сертифікатів, які наочно демонструють динаміку споживання енергоносіїв будівлею.

Спільно з Фондом енергоефективності провели онлайн-вебінар для голів та членів правлінь ОСББ не тему: «Програма «Енергодім»: як зробити багатоповерхівку енергоефективною». Також у департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» розміщений для трансляції інформативний відеоролик «Можливості програми «Енергодім» для ОСББ» та інформаційні бюлетені для ознайомлення жителів міста з даною програмою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: