19:46, 18 Січня 2022

У Луцьку визначили перелік природоохоронних заходів

Міський фонд охорони навколишнього природного середовища є складовою частиною бюджету міської територіальної громади і формується за рахунок коштів, що надходять від сплати екологічного податку та інших коштів, визначених законодавством.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Про це проінформувала членів виконавчого комітету начальник відділу екології міської ради Оксана Лисак.

Вона зазначила, що відповідно до Бюджетного кодексу, до міського фонду ОНПС надходить 25 % від загальної суми екологічного податку і 100 % грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності.

Прогнозні показники надходження коштів до фонду на 2022 рік складають 1,6 мільйона гривень.

Кошти фонду спрямовують виключно на фінансування видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» та реалізацію заходів Комплексної програма охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Заходи, які внесені до переліку, спрямовані на вирішення першочергових екологічних проблем міської територіальної громади. Формуючи перелік охопили основні напрямки природоохоронної діяльності, які визначені Комплексною програмою охорони довкілля Луцької міської територіальної громади, а саме :

1) на заходи в галузі поводження з відходами – 300,0 тис. грн;

2) на охорону та догляд за водними ресурсами – 650,0 тис. грн;

3) збереження природно-заповідного фонду – 250 тис. грн;

4) озеленення та догляд за зеленими насадженнями – 150 тис. грн;

5) обслуговування автоматизованої системи спостережень за станом атмосферного повітря – 50,0 тис. грн;

6) проведення заходів з пропаганди охорони навколишнього природного середовища (толоки, акції, фестивалі, поліграфія) – 200,0 тис. грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: