14:32, 06 Липня 2022

У Луцьку виявили продаж алкогольного сурогату на території автостанції

В ході чергового відпрацювання, інспектори відділу протидії стихійній торгівлі департаменту муніципальної варти Луцької міської ради виявили продаж небезпечної для життя та здоров’я речовини, на території  АС № 1, що на вулиці Конякіна, 39.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

При огляді виявили близько 4,5 літра рідини з різким запахом спирту, розлитої в пластикову і скляну тару, а також 9 пачок цигарок  без марок акцизного податку.

За цим фактом на порушника склали протокол про адміністративне правопорушення, згідно ч. 3 ст. 156 КУпАП. Матеріали справи передадуть для розгляду в Луцький міськрайонний суд, який визначатиме міру покарання.

Нагадуємо, що сума штрафу за порушення ч. 3 ст. 156 КУпАП (торгівля алкогольними напоями з рук) складає від 6800 до 13600 грн.

«Департамент муніципальної варти продовжує боротьбу із продавцями алкоголю сумнівної якості.

Якщо  Вам відома інформація про функціонування так званих «точок», де здійснюється торгівля «сурогату», просимо повідомляти на гарячу лінію ГШР: 067 000 06 79; 066 102 11 02 або надсилайте інформацію на: «Viber», «Telegram», «WhatsApp», конфіденційність гарантуємо», – зазначають муніципали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: