15:38, 14 Травня 2022

У Луцьку виявили незаконні земляні роботи на вулиці Конякіна

Наявність ордеру на земляні роботи є обов’язковим не лише з причин контролю за відновленням благоустрою до початкового стану, а і з міркувань безпеки. Адже процедура його отримання вимагає погодження всіх балансоутримувачів інженерних мереж, без яких можна наробити чималої шкоди не тільки благоустрою, а й комунікаціям.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

«Так, інспектор відділу протидії стихійній торгівлі в ході реагування на звернення, що надійшло на гарячу лінію «Група швидкого реагування», виявив факт проведення земляних робіт головою ОСББ «Конякіна 7а» за адресою: вул. Конякіна 7а, без відповідного дозвільного документу – ордеру.

За фактом порушення п.п. 2.5.5.1.9; 2.5.5.1.3 Правил благоустрою м. Луцька та ст. 152 КУпАП на відповідальну особу склали два адміністративні протоколи, які направлять на розгляд адміністративної комісії за місцем проживання особи. Норма вказаної статті КУпАП передбачає накладення штрафу в розмірі від 340 до 1360 грн – на громадян, та у розмірі від 850 до 1700 грн – на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності.

Шановні лучани та гості міста! Вкотре нагадуємо, що умовою проведення будь-яких земляних робіт є наявність ордеру! Ордер можна отримати в департаменті муніципальної варти Луцької міської ради по вул. Богдана Хмельницького, 17 абсолютно безплатно!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: