19:54, 20 Липня 2020

У Луцьку виявляють порушення заборони роботи розважальних закладів вночі

Правоохоронці протягом вихідних фіксували неодноразові порушення режиму роботи розважальних закладів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У Луцьку за станом на 09:00 20 липня зафіксували 735 випадків захворювання на коронавірус, в тому числі 15 – летальних. За минулі вихідні додалося 25 нових випадків. Про це говорили сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Інспектори Головного управління Держпродспоживслужби та правоохоронних органів доповіли, що продовжують відстежувати ситуацію в місті на предмет дотримання людьми карантинного режиму в громадському транспорті та закладах торгівлі, проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Чи не найбільше зауважень виникає щодо перевищення встановленої кількості пасажирів у маршрутних автобусах.

Правоохоронці продовжували роботу із відпрацювання контактних осіб. Вихідними вони здійснювали перевірки розважальних закладів міста, які працюють у нічний час, виявляли чимало порушень режиму їх роботи.

«Ми вивчали ситуацію в інших містах України щодо обмежень роботи кафе, клубів, ресторанів на інших розважальних закладів після 23:00. Усі керуються рішенням Кабінету міністрів України щодо обмеження роботи кафе, клубів, ресторанів та інших закладів з 23:00 до 07:00 години. Жоден обласний центр на місцевому рівні не ухвалював рішень щодо зняття цих обмежень. Розуміємо, що сфера послуг та інші види бізнесу зазнали значних втрат. Але найбільшим пріоритетом є збереження здоров’я людей. Тому у Луцьку і надалі потрібно дотримуватися цих вимог», – наголосив виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: