22:11, 18 Січня 2022

У Луцьку вихованцям ГО «Джерело життя» вручили подарунки до новорічно-різдвяних свят

Сьогодні міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, працівники управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали до вихованців ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя»», щоб привітати їх із різдвяно-новорічними святами. Посадовців радо зустріли та запросили до участі у вертепі та спільної коляди.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Сьогодні хочеться привітати усіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай вони принесуть усім нам особливу надію та зміни на краще. Хочу побажати усім вам міцного здоров’я, добра, миру, злагоди та оптимізму. Будьте й надалі такими дружними, веселими, позитивними!”, – привітав присутніх Ігор Поліщук та вручив солодкі подарунки.

У свою чергу, представники “Джерела життя” подякували за привітання, а особливо, за підтримку в діяльності громадської організації та постійну турботу. Зокрема, керівник ГО Людмила Зелінська зазначила, що місцеві вихованці радо і активно використовують одне із останніх придбань, подарованих Луцькою міською радою, — кухонне обладнання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: