15:01, 30 листопада 2022

У Луцьку виділили кошти на придбання генераторів для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури

Відповідне рішення ухвалили депутати міської ради під час чергового засідання 37-ї сесії міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілія Єлова поінформувала про основні зміни в проекті рішення.

Так, збільшили капітальні видатки КП «Луцькводоканал» на будівництво КНС для перекачування промивних вод Дубнівського водозабору в сумі 5 млн грн. Підприємству «Луцькспецкомунтранс» виділили 2 млн грн — на придбання товарів (паливно-мастильних матеріалів) під час воєнного стану. Ще 640 тис. грн направлять на придбання продуктів харчування у пункти обігріву.

Також збільшили капітальні видатки на придбання обладнання для забезпечення населення мобільним зв’язком та Інтернетом на виконання заходів Програми розвитку цивільного захисту Луцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки в сумі 500 000 грн.

На придбання генераторів для забезпечення безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури виділили 12,5 млн грн.

“Близько 70 тонн палива заготовили на різних комунальних підприємствах. Як встановимо генератори, будимо виділяти кошти на це додатково”,  – зазначив міський голова Ігор Поліщук.

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій необхідно спрямувати 3 млн грн на придбання запасних частин для “Луцькводоканал”.

“Це необхідно для подолання тих критичних ситуацій, які можуть статися внаслідок відключень електроенергії, стрибків напруги”, — зауважив міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: