13:05, 05 Жовтня 2022

У Луцьку видали 40 приписів підприємцям, які не уклали договори на вивезення сміття

Департамент муніципальної варти продовжує роботу з перевірки дотримання суб’єктами господарювання Закону України «Про відходи» та Правил благоустрою міста Луцька, зважаючи на те, що у місті гостро постала проблема несанкціонованого підкидання сміття окремими суб’єктами господарювання в контейнери для збору ТПВ на прибудинкових територіях, що спричиняє їх швидке переповнення та, як наслідок, утворення сміттєзвалищ поруч.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

23 вересня перевірили ряд суб’єктів господарювання на проспекті Соборності щодо дотримання ними п.п. 3.1.2 та 3.1.5 Правил благоустрою міста Луцька, а саме: наявність укладеного договору на вивезення відходів згідно з вимогами чинного законодавства та наявність чітко визначеного місця для видалення і тимчасового розміщення відходів, контейнерів (ємностей) для відходів.

При перевірці виявили, що деякі суб’єкти господарювання функціонують без укладеного договору і, відповідно, здійснюють підкидання сміття у невстановлених місцях або до контейнерів багатоквартирних житлових будинків, внаслідок чого відбувається їх переповнення.

Інспектори видали 40 приписів суб’єктам підприємницької діяльності на укладання договорів з ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

«Усіх суб’єктів господарювання, які не виконають умови приписів, притягнуть до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладуть штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.

Роботу департаменту муніципальної варти в цьому напрямку продовжать, тому наполегливо просимо усіх суб’єктів господарювання на території нашої громади не чекати приписів від інспектора, а самостійно звернутися до ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» для отримання необхідних документів», – наголошують муніципали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: