13:04, 22 Березня 2021

У Луцьку волиняни здобули медалі на чемпіонаті зі спортивної ходьби

20 березня у Луцьку відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. В чемпіонаті участь взяли спортсмени з 14 областей України та з Казахстану. Змагання пройшли у категоріях серед чоловіків та жінок на дистанціях 35 км, 20 км; серед юніорів U20 – 10 км; серед юнаків U18 – 10 км, серед дівчат — 5 км, серед юнаків U16 – 3 км, серед дівчат — 2 км.

Про це інформують в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Вкотре, волинські легкоатлети показали чудові результати, та поповнили скарбничку Волині медалями різного ґатунку.

Зокрема, Яна Фарина на чемпіонаті встановила рекорд України серед молоді U23 на дистанції 35 км, подолавши дистанцію за час 3:07.26 та посіла перше місце. Також спортсменка стала срібною призеркою серед жінок.

Валерія Шоломіцька встановила рекорд України серед юнаків U18 на дистанції 10 км с/х-46:09 і посіла золоту сходинку п’єдесталу.

Золото також вибороли Медведюк Дмитро серед чоловіків молодь на дистанції 20 км за час 1:30.01;

Ірина Вовк серед жінок молодь на дистанції 20 км з результатом 1:56.47;

Тарас Корецький серед юніорів на дистанції 10 км – 43.28;

Катерина Толстушко серед жінок молодь U18 на дистанції 5 км – 24.36;

Оксана Лук’янович серед жінок молодь на дистанції 2 км з результатом 9:15.

Срібними призерами стали :

Дмитро Собчук серед чоловіків на дистанції 35 км – 2:37:01;

Ярослав Лукашик серед чоловіків молодь на дистанції 20 км, з результатом 1:42,54;

Едуард Муравський серед чоловіків молодь на дистанції 3 км з результатом 13:47.

Бронзові місця посіли: Олена Собчук (Мізернюк) серед жінок на дистанції 20 км — 1:30.01;

Анна Матрунчик серед жінок молодь на дистанції 2 км з результатом 10:07.

Також зазначимо, що Волинська область посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України зі спортивної ходьби. За підсумками змагань, спортсмени відібрались у склад національної збірної команди України на командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться у Чехії 16 травня 2021 року. За попередніми даними, семеро волинських легкоатлетів візьмуть участь у чемпіонаті Європи — Валерія Шоломіцька, Олена Собчук, Надія Боровська, Віктор Шумік, Яна Фарина, Тарас Корецький і Іван Банзерук.