14:31, 09 Червня 2026
У Луцьку водій з ознаками сп’яніння здійснив наїзд на паркан
7 червня, близько 20-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Володимирській.
Про це у «Фейсбук» повідомляє патрульна поліція Волині.
На місці події інспектори з’ясували, що водій автомобіля ВАЗ був неуважним, не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням і в’їхав у бетонний паркан. Унаслідок цього транспортний засіб та огорожа зазнали механічних пошкоджень.
Під час спілкування з водієм патрульні одразу помітили явні ознаки наркотичного сп’яніння. Втім, від проходження огляду в медичному закладі чоловік відмовився.
Ба більше, інспектори встановили, що 40-річний громадянин уже позбавлений права керування транспортними засобами строком на 3 роки за рішенням суду та протягом року двічі притягувався до відповідальності за керування у стані сп’яніння.
Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за:
ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП);
ч. 5 ст. 126 (Керування особою, позбавленою права керування);
ч. 3 ст. 130 (Втретє протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Теги:
нетверезе водіння








Залишити відповідь