14:31, 09 Червня 2026

У Луцьку водій з ознаками сп’яніння здійснив наїзд на паркан

7 червня, близько 20-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Володимирській.

Про це у «Фейсбук» повідомляє патрульна поліція Волині.

На місці події інспектори з’ясували, що водій автомобіля ВАЗ був неуважним, не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням і в’їхав у бетонний паркан. Унаслідок цього транспортний засіб та огорожа зазнали механічних пошкоджень.

Під час спілкування з водієм патрульні одразу помітили явні ознаки наркотичного сп’яніння. Втім, від проходження огляду в медичному закладі чоловік відмовився.

Ба більше, інспектори встановили, що 40-річний громадянин уже позбавлений права керування транспортними засобами строком на 3 роки за рішенням суду та протягом року двічі притягувався до відповідальності за керування у стані сп’яніння.

Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за:

ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП);

ч. 5 ст. 126 (Керування особою, позбавленою права керування);

ч. 3 ст. 130 (Втретє протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: