14:08, 05 Лютого 2023
У Луцьку внутрішні переселенці навчалися цифровій грамотності
3 лютого в Луцьку відбулося навчання з цифрової грамотності для внутрішніх переселенців, які знайшли прихисток на Волині. Участь в заході взяли заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко та заступниця голови ОДА (CDTO) Вікторія Левчук.
Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.
Зокрема, Костянтин Кошеленко приєднався до зустрічі в режимі онлайн. Він розповів про цифровізацію в соціальній сфері.
«Вся робота зараз зосереджена на побудові єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Вона дозволить людям не приходити з довідками до тієї чи іншої установи, а швидко і не бюрократизовано отримувати необхідні послуги. Звичайно, що війна внесла свої корективи у наші плани, однак ми продовжуємо розвивати цифрові сервіси для ВПО, – зазначив заступник міністра соціальної політики України. – Тобто, якщо раніше можна було тільки зареєструватися в Дії, то тепер тут можна змінити адресу реєстрації внутрішньо переміщеної особи і не тільки. Якщо до війни цифровізація соцсфери була про зручність, ефективність та прозорість, то зараз ми говоримо про безпековий фактор».
Вікторія Левчук розповіла присутнім про платформу єДопомога, єОселя та єРобота. Окрім того, учасники заходу ознайомилися з порталом Дія та можливостями Дія.Цифрова освіта і Дія.Бізнес.
Водночас представниця кримінальної поліції у Волинській області, яка, до речі, є переселенкою, розказала про фішинг та як захиститися від цього виду шахрайства.
Також представники кіберполіції розповіли учасникам заходу про проект MRIYA, який успішно протидіє російській агресії в інтернеті.
А керівник складу локального хабу у Волинській області Благодійного фонду «СпівДія» Дем’ян Петрик розказав про можливості цього центру допомоги.
Окрім того, внутрішня переселенка з Маріуполя поділилася досвідом отримання гранту на відкриття швейної справи у Луцьку через сервіс єРобота. Детальніше про подання на гранти можна дізнатися на сайті.
Проект «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn» реалізовується ВОГО «Асоціація регіонального розвитку» у партнерстві з Волинською обласною військовою адміністрацією за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Програма EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Теги:
переселенці на Волині
Залишити відповідь