20:35, 28 Вересня 2022

У Луцьку внесли зміни до бюджету громади та порядку використання депутатського фонду

Сьогодні, 29 вересня, під час засідання 35-ї сесії Луцької міської ради, депутати затвердили рішення «Про внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади на 2022 рік» (з урахуванням змін, які були внесені раніше).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

З доповіддю стосовно цього питання виступила директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту Луцької міської ради Лілія Єлова.

Серед основних змін у кошторисі — перерозподіл видатків. Зокрема, збільшили видатки загального фонду бюджету Луцької міської територіальної громади в сумі 300 000 грн за рахунок субвенції обласного бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, ООС та відбитті військової агресії проти України.

Також збільшили видатки департаменту освіти в сумі 3 600 000 грн на заміну покрівлі з утепленням ЗДО № 31 на пр. Соборності, 21а.

Крім того, збільшили капітальні видатки на поповнення статутного капіталу для КП “Луцький Спецкомбінат” на придбання земельної ділянки для розширення кладовища в с. Гаразджа в сумі 4 000 000 грн.

Депутати підтримали пропозицію Луцького міського голови Ігоря Поліщука про спрямування вільного залишку бюджетних коштів по загальному фонду бюджету громади, який утворився станом на 01.01.2022 у сумі 200 000 грн, на благоустрій території біля відділу судово-медичної експертизи Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника, 3.

“Це приміщення, куди приводять тіла наших героїв. Там необхідно зробити благоустрій, тому що на сьогоднішній день ситуація бажає бути кращою”, – зазначив міський голова.

Після цього обранці громади розглянули і затвердили зміни до Програми виконання доручень виборців та здійснення депутатських повноважень депутатами Луцької міської ради VIII скликання на 2021-2025 роки. Згідно з ними, на час дії воєнного стану кошти депутатського фонду можуть бути спрямовані не лише військовим частинам, що розміщені на території Луцької міської територіальної громади, а й військовим частинам, які зазначені в зверненні депутата ЛМР. Термін подачі звернень депутата з приводу виділення коштів збільшується на один на 1 місяць – до 30 листопада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: