13:18, 08 Травня 2020

У Луцьку власники засобів зовнішньої реклами отримали пільгу на час карантину

У виконкомі вирішили звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності міської територіальної громади, на період до 10 травня.

Про це йшлося під час позачергового дистанційного засідання виконавчого комітету Луцької міськради 8 травня.

Члени виконкому ухвалили зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 02.04.2020 № 211-1 «Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Луцької міської територіальної громади».

Як повідомила заступник начальника управління розвитку підприємництва та реклами Тетяна Чемерис, пропонують звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Луцької міської територіальної громади, на період з 01.04.2020 по 10.05.2020.

Враховуючи продовження карантинних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та послаблення карантинних обмежень, з 11.05.2020 по 21.05.2020 нарахування плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Луцької міської територіальної громади, проводитимуть в розмірі 50 % від повної вартості. По завершенню вказаного строку нарахування здійснюватимуть у повному розмірі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: