15:57, 23 Лютого 2020

У Луцьку влаштовують весняну акцію для дружин та матерів загиблих Героїв

Волонтерський рух “Мeцeнaти для сoлдaтa” запрошує фотографів, перукарів та візажистів, аби влаштувати акцію “Заквітчані весною” для матерів, дружин, старших доньок полеглих Героїв Майдану та війни в АТО/ООС.

Про це повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук” координатор руху Руслан Теліпський. 

“Невдовзі у наших серцях забуяє весна, запаморочить голову своєю квітковою феєрією! Аби цю радість змогли відчути матері, дружини, старші доньки полеглих Героїв Майдану та війни в АТО/ООС, волонтерський рух “Мeцeнaти для сoлдaтa” планує і цьогоріч запросити їх у наступні суботу-неділю (29.02 — 01.03) на святкову фотосесію з оберемком різноманітних квітів, щоб хоча б у такий спосіб підтримати їх морально і зробити гарні світлини на згадку. Минулого разу акція пройшла з великим натхненням і дуже позитивними емоціями!

Ми знову потребуємо фотографів, перукарів та візажистів! Можливо, хтось запропонує й інші свої послуги, надасть для фотосесії якісь цікаві аксесуари чи речі (або ж суттєву знижку на їхнє придбання до Дня весни). Кава-чай та печиво теж будуть доречні! Раді будемо співпраці заради підтримки тих, у кого війна відібрала радість, любов і впевненість у завтрашній день”, — йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: