22:45, 07 Грудня 2021

У Луцьку відзначили День місцевого самоврядування

Це професійне свято всіх, хто представляє багатотисячний загін народних обранців, відстоює потреби та інтереси людей.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

З цієї нагоди у Луцькій міській раді відбулися урочистості. Міський голова Ігор Поліщук подарунками та теплим словом привітав найкращих представників органів влади та комунальних підприємств. “Це свято не лише “кабінетних” працівників, а й тих, хто долучається до процесу управління, вирішення важливих питань, тих, хто дбає про розвиток і рух уперед — активних жителів громади.

Адже завдяки співпраці небайдужих, депутатського корпусу, виконавчих органів влади реалізуються масштабні проекти, а життя в межах певного населеного пункту стає комфортним і по-європейськи затишним.

Абсолютно очевидно, що нині місцеве самоврядування в Україні займає основні, ключові позиції. Ми бачимо, як місцева влада успішно долає виклики сьогодення, ті проблеми, до яких руки центральних органів доходили із запізненням. Тому я хочу побажати усім причетним і надалі мати сміливість ухвалювати правильні рішення і бути лідерами. Нехай з Вами завжди буде розуміння важливості Вашої місії, використовуйте свій час ефективно, з користю для громади”, – зазначив у вітальній промові Луцький міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: