19:12, 22 Жовтня 2019

У Луцьку відсвяткували 80-річчя навчально-виховного комплексу. ФОТО

Сьогодні, 22 жовтня, у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулись урочистості з нагоди 80-ї річниці навчально-виховного комплексу № 9.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, представники обласної влади, педагогічна та учнівська спільнота закладу, ветерани педагогічної праці та випускники.

На заході усіх привітав директор навчально-виховного комплексу № 9 Олександр Дубина, ознайомивши усіх із історією закладу. Окрім того, він висловив подяку управлінню освіти Луцької міської ради за активну співпрацю та сприяння розвитку закладу.

З нагоди 80-ї річниці навчально-виховного комплексу № 9 педагогічному колективу закладу оголосили подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, успішну дослідно-експериментальну діяльність, а також результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю.

Окрім того, за багаторічну сумлінну і творчу працю, професійну майстерність, високу результативність роботи та з нагоди 80-го ювілею, працівників закладу нагородили грамотою управління освіти Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: