20:20, 25 Березня 2022

У Луцьку відкриють ще одну безплатну їдальню для евакуйованих

Наразі за безплатними обідами звернулися понад півтисячі переселенців, тому їдальня у гімназії № 4 вже не може впоратися.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Сьогодні третій день, як працює соціальна їдальня для переселенців. Сьогодні у нас прохарчувалося 528 осіб, з яких – 441 особа – це дорослі та  87 дітей. Станом на цю хвилину документи на отримання гарячих обідів отримали  964 особи. Їдальня наша у гімназії № 4 уже починає не справлятися. Тому ухвалили рішення про відкриття другої їдальні. Друга їдальня буде працювати  у 26 школі за адресою:  вулиця Кравчука, 30. Починає вона свою роботу в неділю. Буде працювати так само, як і їдальня в гімназії № 4 (з 12 до 15 години). Запрошуємо вимушено переселених осіб отримати безплатні гарячі обіди. Для цього вам необхідно отримати документи в департаменті соціальної політики на проспекті Волі, 4а. Тоді  ви зможете отримувати ці безплатні гарячі обіди стільки, скільки це буде потрібно.

Хочу сказати, що сьогодні отримали автобус-амбулаторію. Така пересувна амбулаторія від наших польських друзів, від наших польських партнерів. Хочу подякувати їм за це. Автобус переданий для того, щоб надавати первинну медичну допомогу переселенцям у місцях їх концентрації, а також вразі утворення черг на кордонах. Використовувати його можна і  як місце обігріву, і як місце для надання медичної допомоги.

Компанія «Сіті Кард» евакуйовує своє обладнання. Компанія «Сіті Кард» – це компанія, яка забезпечує нам  оперативну діяльність системи безготівкової оплати проїзду. Вона евакуйовує своє обладнання з місць де проводяться обстріли. Тому з 25  по 27 березня (включно) буде відсутня можливість оплатити проїзд банківською карткою. Карткою «Сіті Кард» буде можливість оплатити проїзд, але в режимі «офлайн». Тобто кошти з вашої картки будуть списані, після того, як завершаться регламентні роботи, після того, як це обладнання перевезуть. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Також хочу сказати, що продовжує роботу наш центр допомоги в драмтеатрі. Якщо ви бажаєте допомогти, звертайтеся. Продовжує роботу наш центр допомоги біженцям, який розташований у Палаці урочистих подій на базі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Кожного дня ми обслуговуємо близько 500 біженців. Видаємо допомогу: продукти харчування, дитяче харчування, одяг, засоби гігієни і так далі. Центр допомоги наш в драмтеатрі орієнтований більш на допомогу Збройним силам України, територіальній обороні, містам, які сьогодні перебувають під обстрілами, містам де відбувається гуманітарна катастрофа. На цю хвилину в мене все. Всім бажаю спокійного вечора, спокійної ночі, без обстрілів», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: