11:09, 30 Вересня 2021

У Луцьку відкрили виставку документів з нагоди річниці Михайла Грушевського

До дня народження Михайла Грушевського, з 27 вересня по 1 жовтня архівний відділ Луцької міської ради спільно з Бібліотекою-філією № 3 для дорослих відкрив виставку архівних документів під назвою «Перший Президент України – Михайло Грушевський».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Михайло Грушевський – видатний історик, археолог, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, громадсько-політичний і державний діяч. Саме з його творчою спадщиною пов’язані ідеї відродження української культури і науки, історичної свідомості й національної гідності народу.

На виставці представлена добірка книг, копії архівних документів: Другого Універсалу Центральної Ради з підписом М. Грушевського від 03.07.1917, протоколу засідання Української Центральної Ради від 15.03.1917 під головуванням М.Грушевського, витяг з протоколу засідання Центральної Ради про ухвалення закону про національно-персональну автономію підписаний М. Грушевським від 09.01.1918, а також копії фотодокументів та ін.

Запрошують лучан ознайомитися з документами виставки, яка розташована в приміщенні бібліотеки, що на вул. Ковельській, 56.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: