12:42, 27 Серпня 2020

У Луцьку відкрили новий спортивний майданчик

Починаючи з 2017 року, у місті відкрили кілька футбольних полів зі штучним покриттям та спортивні майданчики з поліуретановим покриттям, влаштували перший баскетбольний майданчик на вулиці Глушець.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У 2018 році замість чагарників у мікрорайоні Вересневе постав сучасний футбольний стадіон, де займаються спортом діти та дорослі. Будуються та відновлюються дитячі майданчики на прибудинкових територіях.

І все для того аби діти та молодь активно проводили свій вільний час, дбали про здоров’я, а не сиділи у смартфонах.

26 серпня відбулося відкриття ще одного новозбудованого спортивного майданчика у дворі будинку на проспекті Молоді, 4. Участь у заході взяли радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий, депутати міської ради.

Також поруч з майданчиком незабаром встановлять вуличні тренажери.

Звертаючись до присутніх, Ігор Поліщук зауважив: «Ми останні три роки реалізовуємо програму зі встановлення спортивних майданчиків зі штучною травою чи поліуретановим покриттям у різних мікрорайонах міста, на яких можна грати у футбол, баскетбол, волейбол. Цей вже одинадцятий такий майданчик. Вони прекрасно себе зарекомендували. Діти із задоволенням займаються. Щонеділі фахівці комунального закладу “Спорт для всіх” проводять ранкові зарядки для дітей та дорослих. Будуючи ці майданчики, ми даємо можливість дітям, які бажають займатися спортом, з користю проводити час. Цьогоріч ми плануємо ще такі три майданчики відкрити в різних мікрорайонах міста. У наступні роки продовжимо, аби якомога більше дітей нашого міста мали можливість для занять спортом і покращували своє здоров’я».

Потому для дітей організували спортивне свято з цікавими конкурсами та змаганнями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: