12:00, 11 Вересня 2020

У Луцьку відкрили новий спортивний майданчик

10 вересня у Луцьку відбулося урочисте відкриття чергового нового спортивного майданчика із поліуретановим покриттям, що розташований у дворі на проспекті Соборності, 25б. На захід завітали радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий, а також юні лучани та тутешні мешканці.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Чудово, що сьогодні ми можемо відкрити цей майданчик. Колись тут був старий спортивний майданчик, і напевно ті люди, які сьогодні вже стали дорослими, багато років тому займалися тут. Тепер вже їх діти проводитимуть тут свій час, своє дозвілля, займатися спортом, знайомитися із новими друзями.

Починаючи із 2017 року ми реалізовуємо програму облаштування полів із поліуретановим або штучним покриттям у багатьох мікрорайонах нашого міста. Це вже дванадцяте поле такого типу, в той час як окремо було відкрито велике поле, що знаходиться на вулиці Глушець, поблизу Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Щонеділі спеціалісти нашого комунального закладу «Спорт для всіх» проводитимуть тут зарядку для усіх бажаючих. Я хочу побажати, аби кожен з вас проводив тут свій час з користю, оздоровлювався та набирався позитивних емоцій», – привітав присутніх Ігор Поліщук.

«Луцька міська рада робить все для того, щоб долучити молодь до занять спортом. Хочу подякувати нашим професійним баскетболістам, що долучилися сьогодні до відкриття майданчику та організації різноманітних активностей для дітей», – додав Костянтин Петрочук.

Окрім того, представники міської влади подарували голові тутешнього ОСББ спортивний інвентар для гри у футбол, волейбол, баскетбол.

Потому діти взяли участь у різноманітних спортивних заходах, організованих тут працівниками департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, та ознайомились із можливостями спортивного майданчику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: