16:33, 15 листопада 2019

У Луцьку відкрили нові інтеграційні студії розвитку для дітей та молоді з інвалідністю

До дня відкритих дверей “Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю” 13 листопада в  управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради відбулась зустріч з представниками активних громадських організацій міста Луцька.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

На зустріч завітали: ГО «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята», ГО «Батьки дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку», Центру реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», ГО «Повір у себе», ГО «Інклюзивні студії» та ГО «Кольорова капустинка».

Заступник міського голови Ірина Чебелюк зазначила, що впродовж 2019 року Луцька міська рада активно підтримувала громадські організації, які працюють з дітьми та молоддю з особливими потребами. Ця підтримка виражалась у багатьох аспектах: розвиток дітей, соціалізація, інтеграція в суспільство, відпочинок, покращення матеріально-технічної бази та багато іншого.

Тож, відкриття Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю відбулося, аби налагодити ще більш дієву співпрацю та створити платформи навчально-розвиваючих та інтеграційних занять для усіх дітей та молоді з особливими потребами.

Зокрема, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан зазначила, що громадські організації, які не мають власного приміщення, можуть тут проводити збори членів організації, планувати проведення заходів і реалізовувати власні соціальні проекти. Організовуватимуть індивідуальні заняття із залученням вузькопрофільних спеціалістів, присутня і муль-терапія; для дітей розробили та підготували інтеграційну тренінгову програму з особистісного розвитку; творчо-інклюзивні заняття; планують провести консультативну роботу з батьками, а також з групами взаємопідтримки.

Важливим є також і те, що у новому приміщенні послуги будуть доступні не лише для членів громадських організацій, а й для сімей, які виховують дітей з особливими потребами і не належать до жодної організації.

Також під час зустрічі взяли участь у арт-терапевтичному майстер-класі від керівника та засновника арт-студії «Світ творчих людей» – Алли Харчук. Всі мали можливість створити букет акриловими фарбами в імпровізованій техніці «Така». Ця техніка допомагає відчути релакс від спілкування з фарбами, які є живими емоціями нашої свідомості.

Після арт-терапії учасниці зазначили, що заняття дало їм відчуття легкості та збалансованості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: