19:04, 14 Грудня 2019

У Луцьку відкрили меморіальну дошку загиблому учаснику АТО

Вчора, 13 грудня, на фасаді Луцького ліцею відкрили меморіальну дошку військовослужбовцю 24-ї ОМБР, колишньому учню цього навчального закладу Андрію Волосу.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

На відкриття дошки прийшли заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, мама Андрія Волоса Зоя Олександрівна та його дружина Юлія, директор Луцького ліцею Анатолій Дудич, ліцеїсти, військовослужбовці, небайдужі лучани.

Священнослужитель провів обряд освячення меморіальної дошки. Символічно, але саме у День святого апостола Андрія Первозванного лучани молилися за упокій душі молодого бійця, якого звали Андрієм, у день його народження. Сьогодні він міг би радіти життю, ростити дітей, працювати на благо України. А натомість — віддав за неї найдорожче.

До учасників зібрання звернулася заступник міського голови Ірина Чебелюк.

“Кожен з нас, живучи на цій землі, залишає свій слід. Надзвичайно прикро, що молоді життя наших хлопців трагічно обриває війна. Наше з вами завдання — пам’ятати той їхній неоціненний вклад заради майбутнього. Дякую батькам Андрія за те, що виховали Героя України. Я щиро вірю в те, що уже зовсім скоро над нами запанує мирне небо, і Волинь більше ніколи не прийматиме “Груз 200”, — наголосила вона.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Андрія Волоса. Потому кращі учні ліцею поклали квіти до пам’ятної дошки, висловивши свою шану загиблому Герою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: