22:44, 27 Січня 2022

У Луцьку відбувся ювілейний вернісаж народної художниці України Тетяни Галькун

У Арт-галерея “Луцьк” відбувся ювілейний вернісаж народної художниці України Тетяни Галькун та презентація альбому “Тетяна Галькун. Карби на серці”, видання якого здійснене за підтримки Луцької міської ради.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Захід приурочено 75-річчю від дня народження художниці, 50-річчю її творчої діяльності та 30-річчю викладацької роботи.

Привітала ювілярку директор департаменту культури Тетяна Гнатів та вручила Подяку міського голови за високий професіоналізм, активну творчу діяльність, вагомий особистий внесок у  розвиток образотворчого мистецтва, участь у культурно-мистецькому житті громади.

Ректор Волинського Національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось вручив художниці найвищу нагороду університету “Золотий нагрудний знак імені Лесі Українки” .

Оглянути виставку робіт Тетяни Галькун можна до 25 лютого 2022 року.

Вхід — вільний.

Тетяна Галькун  — членкиня Національної спілки художників України, професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну факультету культури й мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки. Працює у галузі станкового живопису, основні жанри – натюрморт і пейзаж. Заснувала в Луцьку власну школу живопису. Знана і шанована не лише на Волині, а й у всеукраїнському та європейському мистецькому середовищі. Її пензлю належать більше кількасот тематичних полотен, портретів, пейзажів, натюрмортів у вітчизняних картинних галереях, державних і громадських установах, приватних колекціях. Окремі роботи зберігаються у Штаб-квартирі ЮНЕСКО.

Тетяна Галькун активна учасниця численних регіональних, всеукраїнських та закордонних виставок, конкурсів, пленерів, бієнале та інших мистецьких подій

У 2004 році  їй присвоїли звання «Народний художник України».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: