09:42, 20 Червня 2024

У Луцьку відбувся тренінг для спеціалістів управління соцслужб для сім’ї, дітей та молоді

Впродовж двох днів, 17 та 18 червня, у Луцьку відбувся тренінг для спеціалістів, які працюють з сім’ями, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

У тренінгу взяли участь фахівчині управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Метою тренінгу було ознайомити фахівців з основними документами, які регулюють надання послуги соціального супроводу прийомних сімей, дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ), опікунів піклувальників, ведення документації та облік наданих послуг, а також підвищення професійного рівня цих фахівців.

Тренінг проводила експертка з питань соціального супроводу сімейних форм виховання, провідний фахівець із соціальної роботи Галина Паньонтко.

Під час тренінгу учасники розбирали чинні форми сімейного виховання та алгоритми надання послуги соціального супроводу прийомним сімʼям, ДБСТ та сімʼям опікунів та піклувальників. Також розглядали роль та особливості роботи фахівців із соціальної роботи в питаннях взаємодії з учасниками виховного процесу.

Тренінг став джерелом натхнення та ресурсу для учасників, а нові знання та напрацювання допоможуть фахівцям в подальшій роботі з сімʼями опікунів/піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів.

Тренінг провели в межах проєкту, який реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) разом із Львівським центром соціальних послуг і реабілітації “Джерело” за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW в рамках національної програми ЮНІСЕФ “Кращий догляд для кожної дитини”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: