15:08, 19 Вересня 2019

У Луцьку відбувся семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми

Усвідомити переваги та недоліки трудової міграції, дізнатися про виплати із системи пенсійного страхування, який страховий стаж необхідно мати для призначення пенсії за віком для жінок і чоловіків, мали можливість учасники семінару з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Обізнаність громадян є найкращим захистом проти шахрайства та зловживань.

У ході заходу безробітні розглянули ключові поняття трудової міграції, її види, переваги та ризики. Особливу увагу приділили торгівлі людьми її різновидам, а також сутності поняття «дитяча праця» та її формам.

Запрошена на семінар представник Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Олена Онуфрик розповіла про способи реєстрації на веб-порталі для отримання доступу до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, перeгляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом тощо).

Під час активного обговорення даних питань кожен з учасників поділився своїм баченням причин, що впливають на міграцію і отримав поради щодо легального працевлаштування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: