11:05, 02 Грудня 2019

У Луцьку відбувся міжрегіональний фестиваль за участю осіб з інвалідністю

1 грудня, Луцьк вперше вітав учасників VI Міжрегіонального фестивалю «Радість творчості – душа. З Україною в серці» за участі осіб із інвалідністю.

Про це повідомляє Волинський обласний центр зайнятості у «Фейсбук».

У центрі зайнятості кажуть, що традиційно ідейним натхненником та організатором свята творчості й сили духу стала Маневицька районна громадська організація інвалідів «Довіра». Проведенню свята сприяв і Волинський обласний центр зайнятості на чолі з директором Романом Романюком.

«Лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів, громадські організації «Джерело життя», «Кольорова капустинка», «Батьків дітей із синдромом Дауна» – кожен учасник фестивалю зігрівав глядачів своєю щирістю, добром і теплом душі, заряджав прагненням жити і долати будь-які негаразди. Відомі артисти та маловідомі аматори виконцвали зворушливі пісні, танцювали вальс та читали вірші», – йдеться у дописі.

Свої таланти показували не лише волиняни, але й гості із Запоріжжя та Закарпаття.

«Насправді, я дуже радію, що такі заходи, як сьогоднішній фестиваль, вже стали традиційними. Важливо, що люди, яких ми сьогодні бачили на сцені, не закриваються в собі, що вони заявляють про себе, як про повноцінну частину суспільства, в якому живе кожен із нас. Ці люди не з обмеженими фізичними можливостями, як багато хто звик казати, а з необмеженими талантами, силою волі, прагненням жити і розвиватися», – зазначив директор Волинського ОЦЗ Роман Романюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: