11:06, 10 Жовтня 2019

У Луцьку відбувся масовий захід «Всеукраїнський день ходьби». ФОТО

Учора, 9 жовтня, в місті Луцьку відбувся фізкультурно-оздоровчий та масовий захід «TAFISA Всеукраїнський день ходьби» з нагоди Всесвітнього дня ходьби у Волинській області, який організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Про це повідомили організатори.

Захід проводився з метою залучення широких верств населення до занять ходьбою, пропаганди здорового способу життя, залучення населення до проведення активного дозвілля та співпраця центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з органами виконавчої влади та самоврядування щодо популяризації здорового способу життя. Отож, близько 150 учасників одночасно пройшлися алеями парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Під час проведення спортивно-масового заходу «TAFISA» фахівці  Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» провели  Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» — «Реальність  починається з тебе!».

Акції проводяться  впродовж року з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, підвищення усвідомленості та інформування населення щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: