14:08, 17 Червня 2023

У Луцьку відбувся фінал конкурсу бізнес-ідей для жінок

16 червня  у конференц-залі департаменту ЦНАП відбувся фінал конкурсу бізнес-проектів клієнток луцького кар’єрного хабу «ВОНА». З метою отримання безповоротного фінансування 10 осіб презентували на ньому 11 підприємницьких ідей. Насамперед до змагання запропонували долучитися жінкам із числа ВПО, жінкам з інвалідністю або тим, які виховують дітей з інвалідністю, жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Конкурс відбувається за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення. З початку повномасштабного вторгнення Луцьку міську територіальну громаду поєднує активна співпраця з цією міжнародною організацією. Зокрема, конкурс бізнес-ідей для жінок проводить управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах проекту «Школа стартапів» кар’єрного хабу «ВОНА хаб. Луцьк» у партнерстві з благодійною організацією «Синергія дії». У фінальній частині конкурсу до перегляду презентацій долучилася заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

Умовами конкурсу передбачили три призових місця. Кожна з переможниць отримає грант у розмірі, що не перевищує 37 000 грн. Публічний захист підприємницьких ідей оцінює конкурсна комісія. Основними пріоритетами визначено реалістичність та життєдайність бізнес-ідеї; навички та компетенції, будь-який попередній досвід; рекламно-маркетингова стратегія і соціальна значимість проекту.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: