18:40, 13 Січня 2020

У Луцьку відбувся фінал благодійної акції «Чужих дітей не буває». ФОТО

Сьогодні, 13 січня, у Палаці культури міста Луцька відбулося театралізоване дійство з нагоди завершення благодійної акції «Чужих дітей не буває».

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

За словами організаторів, першим етапом цієї акції був збір продуктів та солодощів у найбільших супермаркетах міста. Потому із зібраних товарів волонтери сформували продуктові набори. Сьогодні ж близько 500 малозабезпечених та кризових сімей родин, які виховують дітей з інвалідністю, отримали ці подарунки.

Переглянути святкову виставу «Різдвяна історія» за мотивами твору Чарльза Діккенса та привітати присутніх із новорічно-різдвяними святами прийшли радник міського голови Ігор Поліщук, голова правління ВОГО «Ми плюс» Сергій Семенюк, виконувач обов’язків директора департаменту сім’ї молоді та спорту Андрій Булковський, заступник директора обласного притулку для неповнолітніх Неля Прокопчук.

«Дякую громадській організації «Ми плюс» за реалізацію такого гарного проєкту для багатьох родин, а також департаменту сім’ї молоді та спорту за те, що долучилися. Вітаю усіх вас з Різдвом Христовим. Ісус Христос народився понад дві тисячі років тому. В різні часи багато правителів намагалися стерти цю подію з пам’яті людства, але сьогодні, у 2020-му році ми з усім світом святкуємо це величне, світле свято. Це означає, що добро завжди перемагає зло та неправду. Бажаю, нехай Господь народиться та живе у серці кожного з нас та благословить наше місто на розвиток та процвітання. Здоров’я, миру, благополуччя, затишку кожній родині!», — у вітальному слові зазначив Ігор Поліщук.

Також в рамках акції волонтери відвідали дитячий притулок у Рожищі, геріатричне відділення у селі Навіз, а 25 грудня 2019 року організували неформальне свято для кризових сімей, де також вручали солодкі подарунки. Щороку ініціатори акції дарують свято майже двом тисячам дітей та майже п’ятьом сотням сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: