08:40, 11 листопада 2019

У Луцьку відбувся фестиваль «Оберіг»

На три дні Луцьк став центром авторської пісні та співаною поезії, яку демонстрували учасники з різних куточків України у рамках Всеукраїнського фестивалю “Оберіг”. На теренах нашого міста він відбувається уже втретє. Мета фестивалю — пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного продукту для програм радіо, телебачення, концертних організацій.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Організаторами фестивалю “Оберіг” стали Луцька міська рада, Волинська обласна рада, Волинська обласна державна адміністрація.

Вчора ж, 10 листопада, у Палаці культури міста Луцька відбувся гала-концерт учасників Всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії “Оберіг”.

Привітати учасників фестивалю та подякувати їм за чудові виступи прийшла заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона наголосила, що рада вітати гостей з різних куточків України у Луцьку.

“Серце тішить та думка, що фестиваль такого маштабу зібрав сьогодні у нашому місті велику кількість учасників, зокрема, і зі Східної та Центральної України, Автономної Республіки Крим. Відродження української культури — це складний і довготривалий процес. Але ми розуміємо, що це необхідно робити для нашого підростаючого покоління, адже та нація, яка втрачає надбання своїх предків, не варта уваги. Приємно, що ми усі разом маємо можливість організовувати такі заходи. Українська пісня і поезія такі милозвучні, такі щирі, що наш обов’язок їх берегти”, — додала Ірина Чебелюк.

Зі сцени Палацу культури своїм співом присутніх радували Зиновій Медюх та Максим Перев’язко, Валерій Маренич, Володимир Смотритель, Марія Гев, Єлизавета Жарікова, Віктор Погуляй, Віктор Винник, Юрій Поліщук та інші.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: