13:33, 09 Грудня 2022

У Луцьку відбулися громадські слухання щодо проекту бюджету громади на прийдешній рік

Проект рішення міської ради «Про бюджет Луцької міської територіальної громади на 2023 рік» обговорювали 8 грудня. Враховуючи умови воєнного стану, захід проводився в режимі онлайн трансляції на сайті Луцької міської ради, попередньо цифри були висвітлені на платформі електронної демократії e-dem.ua.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Примітно, що при формуванні головного фінансового документу громади, забезпечено фінансування пріоритетних напрямків її економічного та соціального розвитку, враховано покриття додаткових витрат, пов’язаних з впровадженням воєнного стану.

Відтак обсяг доходів бюджету міської територіальної громади на 2023 рік обрахували в сумі 2,694 мільярда гривень, у тому числі: загального фонду 2,611 мільярда гривень, спеціального фонду 82,602 мільйона гривень, з них бюджет розвитку 15,5 мільйона гривень. Ці цифри погодили усі розпорядники бюджетних коштів.

Не менш важливими є і соціальні питання – підтримка внутрішньо переміщених або евакуйованих осіб, проведення фінансування видатків на заробітну плату, енергоносії та продовження виконання соціальних програм.

Пропозиції та зауваження щодо бюджету можна вносити на офіційному сайті Луцької міської ради в розділі «Електронне місто», рубрика «Електронні консультації з громадськістю», розділ «Обговорення НПА». Затверджувати головний фінансовий документ будуть уже депутати на позачерговій сесії 13 грудня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: