10:12, 01 Жовтня 2019

У Луцьку відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. ФОТО

Учора, 30 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, в приміщенні бібліотеки-філії № 10 КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система” відбулися урочисті збори.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Виконуюча обов’язків директора КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система” Людмила Голод розповіла, що цьогоріч в місті вирішили питання раціонального розміщення бібліотечної мережі. За останні три роки відремонтували десять бібліотечних приміщень. Найяскравіший приклад — це реконструкція центральної бібліотеки для дітей.

“І цей проєкт не останній, бо вже розпочалася реалізація проекту трансформації бібліотеки-філії № 10 в інформаційно-культурний хаб”, — зазначила вона.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, вітаючи бібліотечних працівників, пригадав 2011 рік, коли став секретарем міської ради. Тоді він об’їхав усі міські бібліотеки, щоб ознайомитися з їх діяльністю.

“Результат поїздки — величезна перемога. Я переконав депутатів виділити шістнадцять тисяч гривень на закупівлю нових книг чи підписку газет. Тоді ця цифра була для мене, як неймовірне звершення, адже вдалося переконати депутатів, що бібліотеки живі та мають право на існування. Вже те, що відбувається сьогодні, має логічне продовження, в чому заслуга не міської ради, а ваша”, — підкреслив він.

“Ми сьогодні даємо собі відлік: якщо ми хочемо, щоб бібліотеки жили та процвітали, а не просто існували, вони повинні бути подібними на оновлену дитячу бібліотеку. Я думаю, що й десята бібліотека-філія стане успішним проєктом”, — продовжив Григорій Пустовіт.

У свою чергу, заступник міського голови Ірина Чебелюк долучилась до привітань та вручила бібліотекарям-переможцям фестивалю “Бібліотека, інформація, інновація” сертифікати для придбання нових книг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: