16:47, 04 Жовтня 2019

У Луцьку відбулись урочистості з нагоди річниці бригади тактичної авіації. ФОТО

Сьогодні, 4 жовтня, у Палаці культури міста Луцька відбулись урочистості з нагоди річниці створення 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна. На захід завітали радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади, військові капелани, керівництво та військовослужбовці 204-ї бригади.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

«Нам дуже приємно, що 204-та бригада дислокується саме в нашому місті. Почувши шум літаків, лучани почувають себе безпечніше, та знають, що авіація може їх захистити. Ця бригада продовжує славні традиції авіації Волині, і я щиро сподіваюся, що вам подобається у Луцьку. Я хочу подякувати вам за роботу та служіння Батьківщині, служіння народу Україні і хочу побажати вильотів лише тренувальних, ні в якому разі — не бойових. Міцного здоров’я, добра, злагоди, належного шанування вашої роботи та служби від вищого керівництва. Нехай відчуття підтримки від близьких, держави, лучан надає вам впевненості у тому, що дієте правильно», — привітав присутніх радник міського голови Ігор Поліщук.

Окрім того, за високий професіоналізм, зразкову військову дисципліну, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків а також з нагоди річниці створення 204-ї бригади тактичної авіації, оголосили Подяку міського голови кращим військовослужбовцям-авіаторам.

Наостанок, Ігор Поліщук вручив сертифікат на придбання проектора та проекційного екрану для потреб 204-ї бригади її командиру Ігорю Кисельову.

Військовослужбовців вітали також зразковий ансамбль сучасного танцю «Антарес», музичний гурт луцької музичної школи № 3 «Волиняни», народний аматорський вокальний ансамбль «Аколада» та академічний камерний оркестр «Кантабіле».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: