19:49, 13 Січня 2022

У Луцьку відбулося свято для вихованців прийомних сімей

В рамках соціального проекту «Різдвяні зустрічі» у Луцьку відбулося свято для вихованців прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу. Захід проходить не вперше, тому з поміж інших вирізняється креативом, хорошою організацією і чималою кількістю призів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Головна мета дійства – згуртувати прийомні родини, які взяли на виховання діток, що опинилися в складних життєвих обставинах. Загалом, мова про 10 сімей, вони сукупно мають під опікою двадцять дві дитини. Майже усі підліткового віку, а відтак потребують максимальної уваги і чуйного ставлення.

Активне дозвілля для батьків та дітей полягало в наступному: усі були поділені на команди та протягом півтори години грали у боулінг, визначаючи найсильнішого. Окремою командою виступили представники міськради у складі заступника Луцького міського голови Ірини Чебелюк, начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліни Галан та голови правління Фонду «Тільки разом» Катерини Шкльоди.

Завітали на зустріч і Валентин та Олена Марчуки. Подружжя окрім своїх діток виховує ще й прийомних. Кажуть, що такі заходи вкрай потрібні, адже несуть об’єднавчу місію. Є можливість поспілкуватися, поділитися досвідом, показати один одному, що наша робота хоча й нелегка, але цілком здійсненна.

Звичайно, як і в кожному турнірі, були ті, хто виграв і ті, хто не зайняв призових місць. Але у підсумку – перемогла дружба та милосердя. Адже у спільній справі, яка об’єднала усі 10 сімей Луцької міської територіальної громади, без цих чеснот не обійтися. А закінчився захід ще одним приємним моментом: врученням призів.

“Мир, злагода, любов – нехай ці три слова завжди живуть у ваших родинах. Бо ваша місія на землі надзвичайно важлива. Ви, батьки, даруєте малечі те, чого вона позбавлена, а відтак робите її щасливою, затребуваною”, – сказала по завершенні боулінг-турніру заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк та вручила учасникам гри кубки, медалі й подарунки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: