18:53, 27 Травня 2022

У Луцьку відбулося громадське обговорення щодо оператора електронних систем

До обговорення долучилися представники міської влади, оператор автоматизованої системи обліку оплати проїзду та перевізники.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

27 травня об 11:00 у приміщенні міської ради за адресою вул. Богдана Хмельницького, 19 відбулося громадське обговорення у формі «Круглого столу» на тему розгляду проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.11.2018 № 745-1 “Про оператора електронних систем у місті Луцьку».

Запросили представників місцевого самоврядування, оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду та перевізників.

Учасники круглого столу заслухали пропозиції щодо проекту рішення, які стали підставою для розробки проекту рішення.

Завершуючи та узагальнюючи результати круглого столу, вирішили внести проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.11.2018 № 745-1 «Про оператора електронних систем у місті Луцьку» на чергове засідання головної постійної комісії для забезпечення здійснення у виконавчих органах міської ради державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: