13:00, 31 Жовтня 2019

У Луцьку відбулася творча зустріч з Німецьким режисером

У Палаці культури міста Луцька відбулася творча зустріч учасників театральних колективів міста з режисером, сценаристом Предрагом Калаба та творчою групою народного театру з міста Детмольд (край Ліппе, Німеччина). Учасники зустрічі обговорили питання співпраці, взяли участь у тренінгу з театральної майстерності, організували спільний флешмоб.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Творчу делегацію з Німеччини привітали секретар міської ради Григорій Пустовіт та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

Захід відбувся в рамках проєкту «Луцьк — будуємо мости, а не стіни!», що реалізовується департаментом культури Луцької міської ради спільно з ГО «Товариство німців Волині» та лекторатом «DAAD» за підтримки Посольства Німеччини в Києві.

Проєкт має на меті промоцію культурного потенціалу Луцька, налагодження та розвиток міжнародної культурної співпраці з містами Німеччини.

В рамках проєкту заплановано низку заходів, які розпочалися 25 жовтня презентацією виставки художніх робіт учасників конкурсу малюнку «Будуємо мости, а не стіни» в арт-галереї «Луцьк» і завершаться 8 листопада концертом класичної музики німецьких композиторів та театралізованим дійством «День св. Мартіна у Луцьку».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: