14:37, 23 Вересня 2019

У Луцьку відбудуться екологічні заходи на підтримку всеукраїнської акції

З 23 вересня до 15 листопада у Луцьку відбудуться загальноміські екологічні заходи на підтримку Всесвітнього руху «Робімо чистим світ!», який проходить в Україні під гаслом «Чиста Україна — чиста Земля!».

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Захід проводять з метою покращення якості довкілля в місті, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, запровадження селективного збору відходів, прибирання парків, скверів, зелених зон, проведення заходів з озеленення, активізації участі міської громади у вирішенні проблем в галузі поводження з відходами, пробудження екологічної свідомості та ініціювання дій громадян на користь охорони довкілля.

Протягом згаданого періоду відділом екології Луцької міської ради організують екологічну акцію до Міжнародного дня чистих берегів з очищення прибережних захисних смуг водних об’єктів міста від сміття та відходів.

А також відбудуться:

– загальноміські толоки з прибирання парків, скверів, зелених зон, об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення;

– передача на утилізацію відпрацьованих побутових батарейок, акумуляторів, люмінісцентних ламп, термометрів;

– акція «Місто — квітка, місто — сад» з висаджування первоцвітів у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Окрім цього, відповідно до розпорядження міського голови «Про організацію у місті Луцьку екологічних заходів на підтримку всеукраїнської акції «Чиста Україна — чиста Земля!», керівників підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форм власності, зобов’язали забезпечити прибирання територій від опалого листя та відходів на власних і прилеглих територіях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: