09:42, 10 Червня 2026

У Луцьку відбудеться відкриття виставкового проєкту «Щоб із темряви засяяло світло»

Цей проєкт створений Музеєм історії Острозької академії (НаУОА) і присвячений знаковим ювілейним датам: 500-річчю від дня народження князя Василя-Костянтина Острозького, 450-річчю Острозької академії та 445-річчю виходу Острозької Біблії.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Експозиція поєднує документи, гравюри, свідчення сучасників, тексти дослідників і роботи художників Юрія Нікітіна та Артура Орльонова, розповідаючи історію людей та ідей, що залишили глибокий слід в українській культурі й освіті.

Де: Музейний простір «Окольний замок» (вул. Кафедральна, 6).

Коли: П’ятниця, 12 червня, 13:00.

Важливо! Вхід вільний, але потрібна реєстрація за посиланням.

Чекаємо на вас!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: