09:42, 10 Червня 2026
У Луцьку відбудеться відкриття виставкового проєкту «Щоб із темряви засяяло світло»
Цей проєкт створений Музеєм історії Острозької академії (НаУОА) і присвячений знаковим ювілейним датам: 500-річчю від дня народження князя Василя-Костянтина Острозького, 450-річчю Острозької академії та 445-річчю виходу Острозької Біблії.
Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.
«Експозиція поєднує документи, гравюри, свідчення сучасників, тексти дослідників і роботи художників Юрія Нікітіна та Артура Орльонова, розповідаючи історію людей та ідей, що залишили глибокий слід в українській культурі й освіті.
Де: Музейний простір «Окольний замок» (вул. Кафедральна, 6).
Коли: П’ятниця, 12 червня, 13:00.
Важливо! Вхід вільний, але потрібна реєстрація за посиланням.
Чекаємо на вас!», – йдеться у повідомленні.
Теги:
виставковий проєкт








Залишити відповідь