18:22, 23 Січня 2020

У Луцьку відбудеться презентація проекту Тетяни Мялковської «проСВІТ» серія «Янголи»

24 січня у галереї мистецтв Волинської організації спілки художників України відбудеться презентація проекту Тетяни Мялковської «проСВІТ» серія «Янголи».

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Роботи створено 2019 року на полотнах розміром 100х150 см акрилами, пігментами й лаками з позолотою, присвячені Різдву та несуть основну символіку сакрального дійства. Святости надають Янголи. Вони тримають в руках предмети, які символізують таїнство Євхаристії — колоски пшениці та ягоди вина; перед знамення Різдва — лілею; знак події — Зірку; годинник, як символ кінечності життя; козу — символ локації дійства.

На картинах домінує монобарвність, що підкреслює теологічну основу сакрального символізму. Підсилюють емоційне сприйняття візуальних образів експресивність і енергійність фактур та нанесених мазків. Лаконічність і простота композиції додають промовистости змісту. Сім янголів утворюють стрижень експозиції та ототожнюють сакральне число свідків та артефактів глибоких традицій українського Різдва. Виставка ілюструється колядками та супроводжується майстер-класами авторки.

Початок виставки — о 16:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: