16:57, 04 Січня 2022

У Луцьку відбудеться фестиваль «Різдвяні піснеспіви»

19 січня у Луцьку відбудеться уже традиційний фестиваль «Різдвяні піснеспіви». Початок заходу о 12 годині. Організатор фестивалю – департамент культури Луцької міської ради.

Про це повідомляють у Луцькій міськраді.

Метою фестивалю є розвиток та популяризація національних різдвяних традицій, звичаїв і обрядів, пошук нових різдвяних пісенних творів з волинським колоритом, збагачення репертуару творчих колективів та підвищення їх виконавської майстерності.

До участі у фестивалі “Різдвяні піснеспіви” запрошуються хорові колективи релігійних конфесій, творчі колективи установ культури, навчальних закладів, громадських організацій та підприємств громади, родинні колективи.

У програму виступів учасників можуть бути включені колядки, щедрівки, різдвяні дійства, православна хорова музика композиторів-класиків, церковна православна хорова музика, авторські твори на різдвяну тематику. Тривалість виступу становить до 15 хвилин.

Анкети-заявки про участь у Фестивалі подаються до 10 січня на електронну адресу fedchiklec@ukr.net з поміткою “Фестиваль “Різдвяні піснеспіви”. За додатковою інформацією звертатись до  художнього керівника Палацу культури міста Луцька Тетяни Лець за телефоном 0954141888.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: