22:01, 03 Березня 2020

У Луцьку відбудеться Чемпіонат України з легкої атлетики

Чемпіонат України з легкої атлетики, де відбиратимуть спортсменів на Олімпійські ігри в Токіо, відбудеться в Луцьку з 19 по 22 червня 2020 року. Про це стало відомо під час зустрічі радника міського голови Ігоря Поліщука та заступника міського голови Костянтина Петрочука з президентом Федерації легкої атлетики України Ігорем Гоцулом та президентом Федерації легкої атлетики Волині Володимиром Рудюком, — інформують на сайті Луцькради. 

Ігор Гоцул зазначив, що керівництво нашого міста має величезний організаційний досвід, напрацьований на змаганнях європейського рівня.

“Для нас це не просто чемпіонат, це — відбір спортсменів на Олімпійські ігри в Токіо. Там ми не тільки відбираємо збірну команду, а задаємо спортсменам певний настрій. У змаганнях братимуть участь усі зірки української легкої атлетики. Цей чемпіонат буде показовий, і ми дуже просимо, щоб місто допомогло нам”, — звернувся президент Федерації легкої атлетики України до своїх співрозмовників.

Радник міського голови Ігор Поліщук запевнив головного легкоатлета країни, що місто Луцьк обов’язково долучиться до організації цих престижних змагань:

“Ми зробимо все на найвищому рівні, адже мінімум третина від усіх учасників олімпійської збірної України — це представники легкої атлетики. Ми маємо успішний досвід, коли минулоріч приймали Командний чемпіонат Європи з легкої атлетики, тому докладемо усіх зусиль та проведемо змагання на відмінно”, — зазначив він.

Після зустрічі Ігор Гоцул вручив начальнику організаційного відділу Луцької міської ради Олені Барській подяку за високий професіоналізм та вагомий внесок у організацію та проведення Командного чемпіонату Європи з багатоборств “Супер ліга 2019”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: