22:45, 11 листопада 2021

У Луцьку урочисто відкрили два будинки сімейного типу

Тут, у атмосфері любові, затишку та Божої опіки житимуть діти-сироти, і ті, хто позбавлений батьківського піклування.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Рішення надати релігійній громаді євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія» у постійне користування земельний наділ площею близько 50 сотих депутати Луцької міської ради ухвалили ще влітку. Згодом будинки збудував фонд “Міст в життя” за сприяння Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів. В цілому по Волині таких будинків уже дванадцять.

Дитячі будинки сімейного типу місткі та комфортні. Мають площу у понад 250 квадратів. Тут є багато житлових кімнат, ігрові приміщення, душові, кімната, де мешканці можуть збиратися усією родиною. Загалом у двох будинках проживатиме двадцятеро дітлахів.

“Найперше, хочеться подякувати тим, хто знайшов кошти на фінансування цього важливого та потрібного проекту. Нехай Господь благословить на подальшу плідну працю, аби таких хороших вчинків було більше.

Дякую Ярославу Троцю та волинському об’єднанню Церков Євангельських християн-баптистів за те, що така увага приділяється питанням, які гостро потребують наших зусиль. Ми, як Луцька міська рада, раді, що змогли долучитися до цього проекту.

Хочу подякувати також сім’ям, що взяли діток до себе. Подякувати за їх відкрите серце, сміливість та за гарний приклад для усіх нас.

Дай Боже, аби у нас була можливість реалізувати ще не один такий проект. У нас є земельні ділянки, і ми шукатимемо їх ще для побудови таких будинків сімейного типу”,  – привітав присутніх міський голова Ігор Поліщук.

Після спільної молитви, садиби і їх мешканців благословили. Згодом Луцький міський голова подарував новоселам солодощі, канцелярію та іграшки.

За статистикою щороку понад 10 тисяч дітей втрачають батьків. 5 тисяч перебувають в інтернатах. Забрати їх звідти та адаптувати до родинного життя у комфорті — завдання держави номер один. Це розуміють і у Луцьку. Тому вже незабаром на наданій території мають постати ще 2 будинки сімейного типу. Як швидко будівельники здадуть їх в експлуатацію, залежатиме від благодійників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: