09:12, 31 Травня 2022

У Луцьку у Міжнародний день захисту дітей відкриють соціальний простір для дітей з інвалідністю

1 червня о 12:00 на вулиці Івана Франка, 33а відкриватиметься соціальний простір для дітей з інвалідністю.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

В оновленому приміщенні, яке адаптували для роботи з дітьми з інвалідністю, функціонуватиме осередок громадської організації «Центр розвитку «Сходинки в майбутнє», який з 2016 року працює у Луцьку.

Організація допомагає дітям, які потребують додаткової допомоги в пізнавальному, інтелектуальному, мовленнєвому та соціально-емоційних сферах. Розвиваючі заняття відвідують діти не лише з Луцька та Волинської області, в умовами сьогодення — відкриті до спілкування з дітьми внутрішньо переміщених сімей.

Потужна команда спеціалістів: педагогів, психологів, дефектологів, логопедів, педагогів з музики, фізичних реабілітологів працюватиме з дітьми, які мають різні нозології та потребують професійної допомоги.

Мета таких занять: соціалізувати дитину, покращити її рівень розвитку, навчити комунікувати, сформувати ігрові та навчальні навички.

Соціально відповідальний бізнес, приватний підприємець Філіп Лисюк разом з дружиною Оксаною допомогли здійснити мрію засновників громадської організації та керівників центру Наталії Литвин та Оксани Сойко, створивши соціальний простір для роботи з дітьми з інвалідністю.

На заході почесними гостями будуть діти, адже саме для них підготували різноманітні інтерактиви, активності та розваги.

Вперше відкриють двері нового приміщення та ознайомлять з роботою організації спеціалісти, які працюватимуть щодня з особливими дітьми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: