09:13, 17 Жовтня 2021

У Луцьку триває 20-ий турнір із рукопашного бою «Рубіж»

У турнірі з рукопашного бою «Рубіж» беруть участь більше 150 спортсменів з різних куточків України віком від 10 до 17 років.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

За словами організатора змагань, голови Волинської регіональної федерації рукопашного бою «Рубіж» Сергія Гузова повправлятися у бойовому мистецтві до Луцька приїхали збірні команди з Київської, Дніпропетровської областей та дві збірні команди із Вінниччини:

«За двадцять років у змаганнях взяли участь понад 4 тисячі дітей із різних куточків України та з-за кордону».

Учасників привітав депутат обласної ради Григорій Пустовіт. Він передав спортсменам вітання від голови обласної ради Григорія Недопада та всього депутатського корпусу і зазначив, що такий турнір формує та загартовує характер юнаків і дівчат.

«Адже кожен із вас витримував величезні навантаження, наполегливо тренувався щоб взяти участь у цих змаганнях. Ви перемогли себе, а це найбільша перемога, – наголосив Григорій Пустовіт. – Цей турнір дасть вам можливість об’єктивно оцінити себе й інших, знати чому ви навчилися. Навіть, якщо ви програєте, пам’ятайте, що попереду вас чекають нові перемоги. Адже все залежить від вас».

Варто зазначити, що змагання триватимуть два дні – 16 та 17 жовтня в спорткомплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: