08:14, 08 Січня 2023

У Луцьку та на Волині 8 січня діють графіки погодинного відключення електроенергії

7 січня, завдяки спільним зусиллям енергетиків, підприємств області та волинян, вдалося не застосовувати графіки та успішно пройти години пікового навантаження на енергосистему без обмежень. НЕК «Укренерго» встановило ліміт споживання електричної енергії на території Волинської області на 8 січня з 09:00 до 23:00.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ПрАТ «Волиньобленерго».

Ознайомитися із графіками можна за посиланням.

««Волиньобленерго» прикладає максимум зусиль, аби і 8 січня не застосовувати графіки погодинного відключення.

Однак, зниження температури навколишнього середовища та надмірне споживання електроенергії може привести до перевищення доведених НЕК «Укренерго» лімітів на область.

Нагадуємо, що підприємства Волині та волиняни можуть допомогти енергетикам обмеживши власне споживання електроенергії у цей день.

Також просимо волинян пам’ятати про необхідність раціонального використання електроприладів, адже в українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об‘єктів магістральних мереж по території України.

Закликаємо не вмикати потужні електроприлади одночасно або, за можливості, уникнути їх використання, щоб запобігти значному навантаженню на мережі та уникнути аварійних ситуацій!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: