15:00, 01 Березня 2022

У Луцьку створять стратегічний запас продуктів харчування

Сьогодні депутати зібрались на позачергову 27-му сесію Луцької міської ради, аби внести зміни до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, проведення заходів територіальної оборони та мобілізаційної підготовки на території Луцької міської територіальної громади на 2022 рік, а також Програми заходів територіальної оборони Луцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Разом з тим, депутати внесли зміни до Програми розвитку цивільного захисту Луцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Обранці громади виділили 10 мільйонів гривень з міського бюджету на закупівлю продуктів харчування. Як зазначив міський голова Ігор Поліщук, ці кошти спрямують на створення стратегічного запасу на випадок виникнення гострої гуманітарної кризи. Він зауважив, що люди матимуть можливість не голодувати.

Крім того, з міського бюджету спрямували субвенцію на придбання та встановлення територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення. Міський голова наголосив, що роботи з її встановлення завершаться у найближчий час.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: