13:10, 19 Червня 2021

У Луцьку стартував Чемпіонат України з легкої атлетики 2021

Під час змагань зірки легкої атлетики з усієї України боротимуться не лише за перемогу й медалі національного чемпіонату, а й за місце у команді України на Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Підтримати спортсменів та урочисто розпочати Чемпіонат прийшли міський голова Ігор Поліщук, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступниця Міністра молоді та спорту України Ніна Уманець, президент Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) Равіль Сафіуллін, віце-президенти ФЛАУ Володимир Рудюк, Віктор Грінюк, генеральний секретар ФЛАУ Іоланта Хропач, голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській Області Роман Карпюк та начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, директор західного центру олімпійської підготовки Олег Вегнер.

«Ми дуже раді, що змагання такого рівня вчергове відбуваються в нашому місті. Для нас велика честь, що саме наше місто та цей стадіон стануть майданчиком для відбору легкоатлетів, які представлятимуть Україну. Я щиро переконаний, що серед них будуть і лучани.

Хочу подякувати Федерації легкої атлетики України, Міністерству молоді та спорту, Федерації легкої атлетики у Волинській області за те, що наше місто та цей стадіон є одними із столиць спорту в Україні.

Усім спортсменам бажаю гарних результатів, удачі, перемоги, а тим, які будуть представляти України та наше місто у Токіо – особливо. Будемо за них переживати та вболівати», – привітав учасників змагань Ігор Поліщук.

Чемпіонат триватиме по 20 червня, тож запрошують лучан та гостей міста прийти та підтримати наших спортсменів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: