14:02, 04 Травня 2022

У Луцьку спеціалісти центру зайнятості зустрілися із внутрішньо переміщеними особами

Зустріч із внутрішньо переміщеними особами відбулася  в гуртожитку Луцького педагогічного коледжу. Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості, надала інформацію про послуги служби зайнятості, ознайомила з актуальними вакансіями, можливостями веб-ресурсів та добіркою сервісів, спрямованих на саморозвиток.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Присутні знайомилися із новими каналами зв’язку для пошуку роботи – телеграм-каналом «Робота на Волині», доєднувалися у чат-бот для перегляду вакансії.

Фахівець центру зайнятості розповіла про освітні проекти, які надають безплатний доступ до своїх ресурсів. Онлайн-платформи та додатки, курси та практикуми, вебінари, мобільні застосунки зацікавили учасників зустрічі.

Люди, які опинилися в скрутному становищі, ділилися досвідом при пошуку роботи, виявляли бажання та готовність приступити до роботи в місті Луцьку.

Також працівники Луцького міського центру зайнятості були запрошені на  вручення дипломів випускникам за професією «Електрогазозварник ручного зварювання» у Технічному фаховому коледжі Луцького НТУ. Вітали випускників викладачі, батьки, запрошені гості. Олег Герасимчук, директор коледжу, відмітив, що саме така професія є на сьогодні потрібною для відбудови нашої України. Щиро побажав успішної життєвої дороги, розвиватися, стати професіоналами.

З вітальним словом до випускників звернулась Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості. Відмітила, що професіоналів завжди чекає кар’єрний успіх і гідна заробітна плата. Проінформувала про можливості служби зайнятості для молодих спеціалістів. А саме, допомога у пошуку роботи, написання резюме, підготовка до співбесіди із роботодавцем, проходження стажування. Повідомила про новий сервіс – телеграм-каналом «Робота на Волині» для пошуку роботи. Також, побажала жити та працювати у мирній, успішній Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: